wybierz autora:
  • Przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka. Był to cudowny dzień spędzony z najbliższymi, pełen magicznej atmosfery wśród kolęd i pastorałek.
    Relacja 2019-02-10, 20:46 | autor: E K
  • 6 grudnia odwiedził nas, jak co roku, Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci oczywiście były grzeczne więc nie obyło się bez prezentów. Był to cudowny dzień pełen niezwykłych emocji i wrażeń.
    Relacja 2019-02-10, 20:45 | autor: E K
  • Odwiedził nas niedawno Pewien Pan, który przyszedł do przedszkola ze swoimi przyjaciółmi- gadami i płazami. Opowiedział nam ciekawostki o żabach, ropuchach, legwanach i kameleonach. Dzieci z zapartym tchem słuchały opowiastek.
    Relacja 2019-02-10, 20:44 | autor: E K
  • W naszym przedszkolu cyklicznie odbywają się zajęcia otwarte dla rodziców, gdzie mogą zobaczyć swoje dzieci jak pracują na zajęciach.
    Relacja 2019-02-10, 20:43 | autor: E K
  • Niedawno dzieci odwiedziły Kozią zagrodę w Brennej, gdzie mogły dowiedzieć się trochę o kulturze mieszkańców Beskidu. Dzieci uczestniczyły w warsztatach gdzie poznały tajniki wyrobu sera. Siedząc w kolybie pasterskiej mogły się przenieść w dawne czasy i same
    Relacja 2018-10-21, 20:31 | autor: E K